תקנון פרטיות

הפעילות תחת חסות עמותת עולל ומוכר לצורכי מס על ידי סעיף 46

   תקנון פרטיות  – עמותת עולל  580224855
מי אנחנו ?הפרויקט "תינוקות של החיים "שהוקם על ידי עמותת עולל  580224855 ועוסק בגיוס תרומות לסיוע במזון לתינוקות.
אנו מכבדים את הפרטיות שלכם ומתחייבים להגן על הפרטיות של המתעניינים והמשתמשים בשירותי אתר עמותת לחיות בכבוד (להלן : "האתר"). התקנון מפרט את הנהלים שלנו ביחס לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלכם (להלן: "השירותים").
אנו ממליצים לכם לקרוא את התקנון בעיון בכדי לקבל החלטות מושכלות.על ידי השימוש בשירותים של אתר לחיות בכבוד, אתם מסכימים לתנאים של מדיניות הפרטיות הזו, כפי שתעודכן מפעם לפעם.
איזה מידע אנו אוספים עליכם?אנחנו אוספים שני סוגים של מידע ונתונים מהמשתמשים שלנו :.
סוג המידע הראשון – מידע בלתי מזוהה ושאינו ניתן לזיהוי המתייחס למשתמש(ים), אשר עשוי להיות ניתן להשגה או שנאסף על ידי השימוש של המשתמש בשירותים ("מידע שאינו איש"). אנחנו לא מודעים לזהות של המשתמש ממנו המידע  הזה נאסף. מידע שאינו אישי כולל מידע על המכשיר שלכם, על תוכנה וחומרה מסוימות (לדוגמא, סוג הדפדפן ומערכת ההפעלה שהמכשיר שלכם משתמש בו, העדפת שפה, זמן גישה ושם הדומיין של אתר האינטרנט אשר ממנו קושרת לשירותים, וכו….
סוג שני של מידע  -הוא מידע המאפשר זיהוי אישי, דהיינו מידע שמזהה אדם פרטי, או אשר במאמץ סביר עשוי לזהות אדם פרטי ("המידע האישי"). המידע האישי אותו אנו אוספים באמצעות השירותים שלנו כולל מידע אשר מוגש ישירות על ידי המשתמש, כגון: מספר טלפון; שם מלא; כתובת דואר אלקטרוני; כתובת מגורים; מספר זהות; חתימה; ומידע כספי אחר שייתכן שנצטרך על מנת לספק את השירותים שלנו (לדוגמא, פרטים לגבי ההכנסה השנתית שלך, ניסיון בהשקעות, וכו
אנו עשויים גם לאסוף מידע אישי מהמכשיר שלך (לדוגמא, נתוני מיקום גאוגרפיים, כתובת IP כתובת) ומידע על הפעילות שלך בשירותים (לדוגמא, עמודים שנצפו, גלישה באינטרנט, קליקים, פעולות, וכובמסגרת פעילות האתר מבקשת עמותת עולל לסייע או בתרומה כספית או באמצעות התנדבות כזו או אחרת.גולשים אשר מעוניינים לתרום יועברו לדפי תרומה מאובטחים וישאירו פרטים בהם, אולם גולשים המעוניינים לתרום לפעילות העמותה מוזמנים להשאיר את פרטיהם באתר העמותה, לצורך פניות חוזרות של נציגי העמותה.השארת פרטי גולש באצתר העמותה לצורך תרומה או לצורך פנייה מכל סוג מהווה הסכמה מודעת לקבלת דואר אלקטרוני ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון מנציגי העמותה.איך אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים
אנו משתמשים ומשתפים את המידע האישי בדרכים המתוארים במדיניות פרטיות זו. המידע האישי ייחשף לצד שלישי רק במידה הנדרשת לצורך המסוים לתרום באמצעות האתר לעמותה.המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי.הסכמה לתקנון האתר מהווה הסכמה להעברת פרטיכם כולל מידע הנדרש לצורך ביצוע תרומה לצד שלישי כדי לסייע בביצוע התרומה.  אבטחת הפרטים האישיים שלכםאנחנו ננקוט משנה זהירות ארגוני וטכני סביר על מנת למנוע את האבדן, השימוש לרעה, או השינוי של הפרטים האישיים שלכם.אנחנו נאחסן את כל הפרטים האישיים שאתם מספקים בשרתים מאובטחים (המוגנים בסיסמא ובחומת אש).כל ההעברות הכספיות הממוחשבות שבוצעו דרך האתר שלנו יהיו מוגנות באמצעות טכנולוגיית הצפנה.אתם מכירים בכך שהשידור של מידע על פני האינטרנט אינו מאובטח מעצם היותו, ואנחנו ללא יכולים להבטיח שנתונים שנשלחים דרך האינטרנט יהיו מאובטחים.אתם אחראים על שמירת הסיסמא בה אתם משתמשים לקבלת גישה לאתר שלנו חסויה; אנחנו לא נבקש מכם את הסיסמא שלכם (למעט בזמן ההתחברות לאתר שלנו.עם מי אנחנו חולקים את המידע שאנו אוספים?אנו עשויים להעביר או לחשוף את המידע האישי לקבלני משנה או לספקים או צדדים שלישיים אחרים שהם ספקי שירות אמינים או שותפים, אשר ממוקמים באזורים שונים ברחבי העולם, למטרת: (א) מתן הצעות למוצרים או שירותים לפי בקשתכם (ב)אחסון או עיבוד המידע הזה למעננו (למשל בשירותי מחשוב ענן) או כדי לסייע לנו עם הפעילות העסקית שלנו, כדי לאמת את הגישה שלכם ולספק ולשפר את השירותים שלנו; (ג) ביצוע מחקר, אבחון, ניתוח או מטרות סטטיסטיות; (ד) שיווק בדוא"ל, בהתאם למדיניות השיווק שלנו (ראה להלן תחת "שיווק"
כמו כן, אנו עשויים לחשוף למשתמשים הרשומים שלנו מידע אישי הנוגע למשתמשים אחרים, שמצטרפים לשירותים בעקבות המלצותיהם (למשל באמצעות מאפיין ה"שיתוף עם חבר" ;).
מערכות החיוב של האתר מאפשרות ביצוע תרומה באמצעות כרטיס אשראי בדף מאובטח.בכל מקרה של תרומה כזו נשמרים פרטי התורם בידי העמותה והאתר, לצורך כל בירור או טיפול נדרש.עמותת עולל יוצאת במבצעי גיוס תרומות באמצעות אתרי גיוס למימון המונים במקרים מסוימים, ובמקרה כזה החיוב יעשה על ידי אתר הגיוס תוך התאמה לתקנון אתר הגיוס וכן לתנאי הגיוס במסגרת מימון המונים.
המדיניות שלנו מתייחסת רק לשימוש ולחשיפה של המידע שאנו אוספים ממכם. במידה ותחשפו את הפרטים שלכם לצדדים אחרים באמצעות השירותים שלנו (למשל על ידי לחיצה על קישור לכל אתר אינטרנט אחר או מיקום אחר) או באמצעות אתרים אחרים ברחבי האינטרנט, כללים שונים עשויים לחול על השימוש או החשיפה של המידע שאתם תחשפו להם.
חשוב לציין כי שירותי צד שלישי אלו עשויים להיות בעלי מדיניות פרטיות משל עצמם, ואנו ממליצים לכם לקרוא אותם בקפידה. הכללת קישור לאתר או שירות של צד שלישי אינה המלצה לגבי אותו אתר אינטרנט או שירות.מבחינת האתר המידע האישי שלכם יועבר לצד שלישי רק במידה ותאשרו את תקנון האתר ו/או תאשרו לנו להעבירו לידי צד שלישי, אולם לאחר העברתו השימוש במידע יעשה לפי תנאי השימוש של הצד השלישי.
שימוש  בעוגיותהדף ו/או האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};רוב האתרים מאפשרים לכם לסרב לשימוש בעוגיות—למשל:
  • באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
  • בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
  • ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”
לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.מדיניות שיפויהנך מתחייב לשפות את האתר  , עובדיו, מנהליו או מי מטעמו בגין כל נזק, הפסד, אבדן-רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט – עקב הפרת ו/או התנערות מתנאי שימוש אלה.הגבלת האחריות לגבי הפרת חוק הפרטיות המשתמש מסיר כל אחריות מהאתר לגבי ביצוע תקנות הגנת הפרטיות, ומתחייב שלא לדרוש פיצוי מכל סוג מהאתר     עקב ישום חלקי או תקלות בישום התקנות שאינן פגיעה בפרטיות בזדון מכוון.
מדיניות לגבי הצגת קישורים בדף או באתרהאתר  עשוי להציב באתר קישורים (לינקים) לעמודים שונים ברשת האינטרנט. הקישורים מאפשרים לך למצוא תכנים המתפרסמים ברשת האינטרנט.תכנים אלו אינם מתפרסמים על ידי האתר , או החברה ולכן  הם אינם שולטים או מפקחים עליהם. העובדה שיש  קישור לתכנים אלה אינו מעיד על הסכמת המנחה  לתוכנם ואינו מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם. האתר    אינו אחראי לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינו אחראי לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.האתר    אינו מתחייב כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו אותך אל אתר אינטרנט פעיל. האתר    רשאי להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו בעבר, או להימנע מהוספת קישורים חדשים – הכל, לפי שיקול דעתו המוחלט.
שינויים בדף או באתרהאתר    יוכל לשנות מעת לעת את מבנה הדף ו/או האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים בו ויהא רשאי לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בה. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו"ב. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר  בגין ביצוע שינויים כאמור או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.האתר  רשאי להשעות מדי פעם את פעילות הדף ו/או האתר לשם תחזוקה, תיקון, שדרוג ושיפור השירות. האתר    יפעל כמיטב יכולתו לצמצם את פרקי הזמן שבמהלכם לא יהיה הדף ו/או האתר פעיל.
פרטים ליצירת קשר:"עמותת עולל" (ע"ר)הרצל 148, רחובותטלפון: 077-9920451כתובת אימייל: info@olalgift.org.il