״מי שמעשר, מתעשר״ | אודליה סוויסה
שבוע שעבר התקיים יום אריזות מרגש במיוחד!🥰
יחד עם המתנדבים המדהימים שהגיעו אלינו, ארזנו עשרות חבילות שהגיעו לאמהות נזקקות ותינוקות רעבים😢בכל יום אריזה כזה, יש ה-מון אנשים טובים ומדהימים שנרתמים לנתינה בדרכים שונות ויצירתיות🙏
ביום האריזות הזה הוספנו מתנות שעליהן עוד נרחיב בפוסטים נפרדים, אבל אנחנו רוצים להודות לקהילות של ״סורגות בקהילה״ משערי תקוה וקבוצת שילר על כובעים מחממים במיוחד🧶
תודה אדירה לרונית מידן, אמא של הילד המיוחד עד מאוד עינב מידן, ששלחו שי לכל ילד וגם כאן יש סיפור ארוך ומיוחד ונרחיב עליו בפוסט נפרד❤
תודה אדירה לאודליה סוויסה וג׳קי אזולאי שהגיעו עם המון אנרגיה מדהימה לעשות טוב ולחזק אמהות במצוקה😍 ולנו רק נותר להתרגש מכל האירוע הגדול הזה ומכל האנשים הטובים באמצע הדרך❤