"כל יום 100 אמהות מבקשות סיוע במזון לתינוקות"

עמותת "תינוקות של החיים" מדווחת כי יש 26,000 תינוקות רעבים המוכרים לעמותה ושבכל יום מגיעות אליהם כ -100 פניות לקבלת סיוע. התרומות לעמותה מצילות חיים ומשנות את מסלול חייהם של משפחות רבות.

ערן ויעל (שם בדוי), הם זוג בעשור השלישי לחייהם. יעל נכנסה להיריון שלישי ובאותה תקופה ערן עשה תאונת עבודה שלא אפשרה לו להמשיך בעבודתו. הזוג נקלע לקשיים ועם לידת התינוקת, הקשיים הלכו והתעצמו. הם החלו לפגר בתשלומי ההלוואות והמשכנתא, המינוס בחשבון הבנק גדל והם הגיעו למצב שבו הם לא יכולים לרכוש מזון לילדיהם ומזון תינוקות עבור ביתם הקטנה. 

"למזלנו, ראיתי פרסומת בפייסבוק על עמותת 'תינוקות של החיים'. פניתי אליהם והגעתי לבית. הדאגה, האכפתיות, החבילה שמצוידת בכל טוב ובמזון מותאם לתינוקת שלי. כל אלו עזרו לי לעבור את השנה הראשונה עם התינוקת שלי, עד שיצאתי לעבוד ובעלי החלים. מדובר על עמותה מצילת חיים ומשנת חיים", סיפרו בני הזוג.

המציאות של 26,000 תינוקות

הסיפור של ערן, יעל והתינוקת שלהם, הוא הסיפור של 26,000 תינוקות אשר מוכרים לעמותה. כיום גם ידוע כי 1 מתוך 7 ילדים נולד לקו העוני ולכן המציאות הזו רק הולכת וגוברת ומוסיפה בכל יום עוד תינוקות רעבים. 

עמותת "תינוקות של החיים" מדווחת כי מגיעות אליה כ-100 פניות בכל יום מאימהות שמבקשות סיוע ולכל משפחה יש את הסיפור והמצב הלא פשוט שהיא מתמודדת עמו. כמו כן, כל תינוק הוא ייחודי ויש לו את הצרכים שלו. יש תינוקות שזקוקים למזון מיוחד שהעלות שלו גבוהה מאוד. העמותה רוכשת את המזונות במחירם המלא ולכן כל תרומה חשובה.

מה העמותה צריכה כדי לסייע?

העמותה נעזרת במתנדבים שמגיעים בכל יום על מנת לסדר מארזים מדויקים לצרכי התינוק. כמו כן, יש מתנדבים המסייעים בשינוע החבילות והבאתם לאימהות. כל המערך הזה מתקיים אודות לתורמים שלא נשארים אדישים ומעניקים תרומות כספיות שמאפשרות לרכוש את המזון והציוד היקרים.

כאן אתם נכנסים לסיפור

עמותת "תינוקות של החיים" מזמינה אתכם לקחת חלק. התרומה שלכם חשובה ומצילת חיים של אלפי תינוקות בישראל. כל סכום מתקבל בברכה וניתן גם לתרום לפי מארזים. אם יש בידכם לסייע בחצי מארז עבור תינוק אחד, תרמו 150 שקלים. אם יש בידכם לסייע במארז של סל מזון וציוד בסיסי, תרמו 300 שקלים ואם אתם מעוניינים לסייע בתחליפי מזון לחודש שלם, תוכלו לסייע בתרומה של 200 שקלים. התרומות שלכם הם מצווה גדולה שתהפוך עוד תינוק רעב לשבע.

עקבו אחרי הפעילות שלנו בשטח בערוצים שלנו

שתפו

עוד כתבות

רוצים להתנדב גם?

הצטרפו אלינו באחד ממרכזי החלוקה שלנו ובואו נעשה טוב ביחד

מעניקים חיים לאם ולתינוק - מתנדבים