"אין מצווה גדולה יותר מלהציל תינוק מחרפת רעב": המארזים שמצילים תינוקות בשנתם הראשונה לחיים

בזמן שישראלים רבים חיים באורח חיים נוח ומתלוננים עח מצבם הכלכלי, 1 מתוך 7 תינוקות נולדים לקו העוני ולמשפחות אין את האפשרות לספק עבורו את הצרכים הכי בסיסיים כמו מזון, טיטולים ובגדים. עמותת "תינוקות של החיים" מוציאה בכל חודש אלפי מארזים עם מזון מותאם לתינוקות. "היעד לשנה הקרובה הוא 5,000 מארזים בכל חודש. כל תרומה, גם הקטנה ביותר יכולה לסייע"

בכל חודש מאות אמהות ומשפחות פונות לעמותת "תינוקות של החיים" בבקשה לסיוע. מאחורי כל סיפור יש תינוק קטן שזקוק למזון תינוקות מותאם לו, על מנת שיוכל לקבל את הויטמינים החשובים לגדילתו בשנה הראשונה. הנתונים מראים כי 1 מתוך 7 תינוקות כיום נולד למציאות של עוני ולמשפחתו אין את האפשרות לספק עבורו את הצרכים הכי בסיסיים כמו מזון, טיטולים ובגדים. 26,000 תינוקות רעבים מוכרים כיום לעמותה ובכל חודש היא מוציאה אלפי מארזים במטרה לסייע בשנה הראשונה.

בזכות התרומה שלכם, נגיע רחוק

עמותת "תינוקות של החיים" מדווחת כי כמות הפניות רק עולה ולכן הם שמו לעצמם למטרה, להגיע השנה ליעד של 5,000 מארזים שיוצאים בכל חודש. כדי להגיע ליעד הזה, כל תרומה היא חשובה. מזון התינוקות שרוכשת העמותה הינו במחיר מלא, כך שהעלות לפחית מזון אחת המספיקה לתינוק עבור שבוע אחד בלבד, נעה בין 50 – 150 שקלים.

מעבר לכך, חשוב להבין כי כל משפחה מתמודדת עם קשיים כלכליים נוספים, כך שהתרומה מקלה עליהם ומרגיעה אותם, שלפחות לתינוק הקטן יש את האוכל שהוא זקוק לו. המטרה של העמותה היא להוריד מהורי התינוק את הדאגה למזון עבורו בשנתו הראשונה ולאפשר להם לקום על הרגליים ולשפר את מצבם הכלכלי בהמשך.

איך אפשר לסייע?

כדי להגיע ליעד, הסיוע הטוב ביותר הוא תרומה כספית שתאפשר לרכוש מזון ומוצרי צריכה בסיסיים. העמותה מקבלת כל סכום של תרומה וגם הסכום הקטן ביותר יכול להיות חלק מתוך מארז שלם עבור תינוק.

העמותה מאפשרת גם תרומות ייעודיות למארז שלם לתינוק בעלות של 300 שקלים, חצי מארז בעלות של 150 שקלים ומארז מזון לחודש בעלות של 200 שקלים. כל תכולת המארזים נרכשת ומסודרת בקפידה בהתאמה לצרכים של התינוקות והם ניתנים לאמהות באופן אישי.

בתוך מארז לתינוק בעלות של 300 שקלים, העמותה מעניקה: תחליף חלב בהתאמה, דייסה לתינוק בהתאמה, חבילות מגבונים, חבילות טיטולים, מוצץ ובקבוק, שמפו לתינוק, ביגוד חם ושמיכות לתקופת החורף, תנור חימום לתקופת החורף וציוד היגיינה לתינוק.

עקבו אחרי הפעילות שלנו בשטח בערוצים שלנו

שתפו

עוד כתבות

רוצים להתנדב גם?

הצטרפו אלינו באחד ממרכזי החלוקה שלנו ובואו נעשה טוב ביחד

מעניקים חיים לאם ולתינוק - מתנדבים